Megengedett formátumok: pdf,doc,docx. Maximális fájlméret: 2MB.

Adatkezelési nyilatkozat elfogadása

A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Karbantartó

Feladatok:

·         Az üzemben használatos valamennyi gép, berendezés karbantartása, műszaki hibák elhárítása.

·         A termeléshez szükséges előállító gépek ellenőrzése, karbantartása, javítása.

·         A zökkenőmentes termelés maximális biztosítása műszaki szempontból.

·         Terv szerű megelőző karbantartás elvégzése.

·         Együttműködés a társosztályokkal és a külső szolgáltatókkal.

Elvárások:

·         Műszaki szakmunkás bizonyítvány megléte. Villanyszerelői, illetve műszerészi képesítés előnyt jelent.

·         Karbantartói szakmai tapasztalat, és főként élelmiszeripari üzemben, előnyt jelent.

  • Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés.
  • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség.

Munkavégzés helye: Verpelét, Heves megye

Bérezés: megegyezés szerint

Jelentkezni lehet:

-          telefonon: +36-36-359-086 ahol a munkaügyet, vagy az igazgatót kell kérni

-          e-mailen: info@asiafood.hu

-          személyesen önéletrajzzal a gyárnál: Verpelét, Külterület Hrsz 0373/14 (településről kifelé menet Kisnána felé)