Megengedett formátumok: pdf,doc,docx. Maximális fájlméret: 2MB.

Adatkezelési nyilatkozat elfogadása

A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Élelmiszeripari operátor

A verpeléti tésztagyár felvételt hirdet

ÉLELMISZERIPARI OPERÁTOR

munkakör betöltésére

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Kezdő bér: bruttó 155.000 Ft/hó
  • Próbaidő után bruttó 20.000 Ft/hó mozgóbér a fixbéreseknek
  • Kézi termelőknek teljesítményfüggő határtalan kereseti lehetőség
  • 6 hónap után bruttó 30.000 Ft/negyedév motivációs bónusz
  • Munkatárs-ajánlási bónusz
  • Ingyenes buszjárat Verpelétről, Kerecsendről, Szajláról, ill. Mátraderecskéről, másoknak munkába járás támogatás

Elvárások:

  • Befejezett 8 osztály
  • Jó kézügyesség
  • Hidegtűrés

VÁRJUK A TÉRSÉGBŐL JELENTKEZŐ NŐKET ÉS FÉRFIAKAT EGYARÁNT!

Jelentkezni lehet:

-          telefonon: +36-36-359-086 ahol a munkaügyet, vagy az igazgatót kell kérni

-          e-mailen: info@asiafood.hu

-          személyesen önéletrajzzal a gyárnál: Verpelét, Külterület Hrsz 0373/14 (településről kifelé menet Kisnána felé)